Contact

Tilly Pannebakker, directeur
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
E-mail : t.pannebakker@dekattekop.nl
071  5176363

 

Carla van der Heiden, administratie
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
E-mail : administratie@dekattekop.nl
071  5176363

 

Ditta Stigters, assistent leidinggevende 
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
E-mail : d.stigters@dekattekop.nl
071  5176363


 

Duikelaars:   tel.: 071-5651756          

E-mail: duikelaars@dekattekop.nl

 

Stampertjes:   tel.: 071-5651757         

E-mail: stampertjes@dekattekop.nl

 

Rakkers:   tel.: 071-5651761          

E-mail: rakkers@dekattekop.nl          

 

Kladderkatten:   tel.: 071-5651762        

E-mail: kladderkatten@dekattekop.nl

 

Heeft u een vraag?

 

 

kattekop-leiden-kinderopvang-07